Без цукру та брехні | Доставка по всій Україні

Шоколад без цукру та брехні.
Хочете спробувати?

Цукор, фруктоза, олігофруктоза, сахароза, глюкоза, мед, сироп агави, сироп топінамбура, фініковий сироп, лактоза, мальтодекстрин, кокосовий цукор, мусковадо, кероб, мальтитол – все це цукор, небезпечний токсин, який руйнує наше здоров’я.

Нічого цього немає в нашому шоколаді.

Виробники солодощів переконують нас яскравою рекламою, що голод можна перемогти, з’ївши батончик, у якому 7 ложок цукру.

Крафтові продавці загортають солодку отруту в безколірну картонку і розповідають казочки про “натуральні” компоненти. Поганки теж натуральні. Це не робить їх корисними.

Ми втомилися від брехні. Від читання паковань, де дрібними літерами – назви того, що їсти не можна. Від того, що нас підсаджують на солодкі наркотики.

Тому створили шоколад без цукру і брехні.

На лімітовану кількість паковань діє знижка 10% за кодом TRYREBELS

Склад

Ми просто використовуємо шоколад. Класичне поєднання какао-бобів і масло какао.
Солодкість йому надають стевія, еритритол і інулін. Натуральні? Так! Але, що важливіше, перевірені в клінічних дослідженнях і визнані безпечними ВООЗ і FDA.
Щіпка магії – наші функціональні інгредієнти. Це речовини, які ми повинні отримувати з їжею, але через сучасну обробку продуктів вони у дефіциті.
Настя Оруджова

Відгуки

 

“У мене однозначно є фаворит: молочний з горіхами !!! З чаєм прям фантастика! На помірному або низьковуглеводному харчуванні – це просто порятунок! Дякуємо!” Анастасія Оруджова, актриса, сценаристка

Думка лiкаря

“На полицях магазинів практично не зустрінеш дійсно корисних продуктів: на склад без сліз не поглянеш, смак – гірше складу! Тому поява продукту з натуральним складом, відмінного на смак, та ще збагаченого корисними добавками – справжнє диво! “
Карина Фомічова, к.м.н., лікар-генетик
Карина Фомичева

Про нас пишуть

Спробуйте всі три види шоколаду і виберіть улюблений у нашому супер наборі: Basic (3 шоко) - молочний з мигдалем і метабіотиками, Love (4 шоко) - чорний з поліфенолами та Zen (3 шоко) - білий, але зелений з L-теаніном і матча. Без цукру і брехні!

На лімітовану кількість паковань діє знижка 11% за кодом TRYREBELS

449 грн 399 грн

*лімітована кількість

З нами весело!

У нашому зухвалому інстаграмі @rebels.food немає заборонених тем. Сміх знижує рівень стресу, сприяє виробленню ендорфінів, прокачує імунітет, захищає серце, допомагає жити довше. Як наш шоколад Rebels, тільки в інтернеті.
 

У наборі 10 батончиків: 4 Rebels Love, 3 Rebels Zen, 3 Rebels Basic

Rebels Love: какао терте, какаова олія (не менш як 70% загального залишку какао), еритритол, інулін, лецитин (натуральний емульгатор), сіль гімалайська, екстракт стевії, екстракт виноградних вичавок і шкірки яблук (поліфеноли). Маса нетто: 25 г Один Rebels Love — це 157,5 ккал, 1,6 г білка, 16 г корисних жирів і 1,7 г усваіваемых вуглеводів.

Rebels Basic: какао терте, какао-масло, мигдаль, еритритол, сухе знежирене молоко, інулін, лецитин, сіль гімалайська, екстракт стевії, метабіотики (ультралізат пептидний на основі Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus). Маса нетто: 25 г Один Rebels Basic — це 148,5 ккал, 2,4 г білка, 13,9 г корисних жирів і 2,3 г засвоюваних вуглеводів.

Rebels Zen: какао-масло, сухе знежирене молоко, еритритол, інулін, порошок матчі, лецитин соняшниковий, сіль гімалайська, екстракт матчі (L-теанін), екстракт стевії. Маса нетто: 23 г Один Rebels Zen — це 153 ккал, 1,1 г білка, 16 г корисних жирів і 1,6 г засвоюваних вуглеводів.

Оформлення замовлення

Shopping cart close